Nawóz do storczyków 0.35l

Nawóz do, storczyków 0.35l

Nawozy
4015
16 Przedmioty

Produkt: Nawóz do storczyków

Przeznaczenie: Nawożenie wszelkich odmian storczyków

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 350ml

Skład: azot (0,5%), fosfor (0,2%), potas (0,7%), mikroelementy

7,50 zł
Brutto

                                          Nawóz do storczyków 0.35l

      Jest to wysokiej jakości płynny wieloskładnikowy nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian storczyków. Odpowiednio dobrane zawartości: azotu (N) – 5000mg/l (0,5%), fosforu (P₂O₅) – 2000mg/l (0,2%), potasu (K₂O) – 7000mg/l (0,7%) oraz mikroelementów zapewniają prawidłowy wzrost i rozwój tych roślin.

       Stosować:  rozcieńczyć z wodą w proporcji 1,5 nakrętki (25ml) nawozu na 1 litr wody. W okresie od marca do października rośliny naleźy nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od listopada do lutego rośliny nawozić 1 raz w tygodniu.

      Przechowywać: w temperaturze od 0 do +30C ° w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

4015
16 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password