Nawóz do Róż 1kg 6-miesięcy

Nawóz do, Róż 850g 6-miesięcy

Nawozy
555
33 Przedmioty

Produkt: Nawóz otoczkowany długodziałający 

Przeznaczenie: Rośliny kwitnące oraz róże

Producent: Compo

Pojemność/waga: 1 kg

Skład: azot (14,5%), fosfor (7%), potas (15%), magnez (2%), mikroelementy

26,90 zł
Brutto

Nawóz do Róż 1kg

Nawóz długodziałający Compo do wszystkich róż i krzewów kwitnących. Zapewnia zdrowy wzrost roślin, prawidłowe wybarwienie liści oraz kwiatów, długie kwitnienie oraz wzmacnia odporność na choroby.

Pojedyncze nawożenie wystarcza na cały okres wegetacyjny!

Specjalna formuła nawozu uwalnia kompleks składników pokarmowych już pierwszego dnia od użycia dzięki odpowiedniej temperaturze i wilgotności podłoża.

Nawóz składa się z 2 typów granulek : szarych - działających od razu po użyciu, oraz zielone - otoczkowane granulki uwalniają powoli składniki pokarmowe przez nawet 6 miesięcy.

Jak stosować: Przy sadzeniu nowych roślin wymieszać odpowiednią ilość z glebą przeznaczoną do sadzenia. Do roślin rosnących już w gruncie/ donicy rozsypujemy odpowiednią ilość nawozu wokół rośliny i mieszamy z wierzchnią warstwą gleby. Można również granulki nawozu wsypać do utworzonych otworów w pobliżu rośliny. Po zastosowaniu należy obficie podlać.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

555
33 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password