Nawóz do Rododendronów 1kg 6-miesięcy

Nawóz do, Rododendronów 850g 6-miesięcy

Nawozy
7920
76 Przedmioty

Produkt: Nawóz długodziałający

Przeznaczenie: Nawożenie różaneczników, azalii i hortensji ogrodowych

Producent: Compo

Pojemność/waga: 1 kg

Skład: azot (17%), fosfor (8,5%), potas (14%), magnez (2%), mikroelementy

26,90 zł
Brutto

Nawóz do Różaneczników 1kg

Nawóz długodziałający Compo do różaneczników, azalii i hortensji. Zapewnia zdrowy wzrost roślin. Zapewnia dłuższe i obfite kwitnienie.

Pojedyncze nawożenie wystarcza na cały okres wegetacyjny!

Specjalna formuła nawozu uwalnia kompleks składników pokarmowych już pierwszego dnia od użycia dzięki odpowiedniej temperaturze i wilgotności podłoża.

Nawóz składa się z 2 typów granulek : szarych - działających od razu po użyciu, oraz zielone - otoczkowane granulki uwalniają powoli składniki pokarmowe przez nawet 6 miesięcy.

Jak stosować: Przy sadzeniu nowych roślin wymieszać odpowiednią ilość z glebą przeznaczoną do sadzenia. Do roślin rosnących już w gruncie/ donicy rozsypujemy odpowiednią ilość nawozu wokół rośliny i mieszamy z wierzchnią warstwą gleby. Można również granulki nawozu wsypać do utworzonych otworów w pobliżu rośliny. Po zastosowaniu należy obficie podlać.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

7920
76 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password