Yokuchi Hoi Caps kapsułki nawozowe 10szt

Mineralne
6722
7 Przedmioty

Produkt: Yokuchi Hoi Caps Kapsułki nawozowe

Przeznaczenie: do terrarium, uprawy roślin egzotycznych

Producent: Yokuchi

Ilość: 10 szt

15,60 zł
Brutto

HOHI CAPS – KAPSUŁKI NAWOZOWE DO TERRARIUM

Kapsułki nawozowe – Hohi caps
Kapsułki nawozowe przeznaczone do nawożenia roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Zawierają kompleks składników organiczno – mineralnych o długoterminowym uwalnianiu, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin. Dzięki zawartości mineralnej pożywki wpływa korzystnie na ryzosferę – strefę przykorzeniową roślin.

Stosowanie:
Aplikować w pobliżu korzeni za pomocą pincety co 10-15cm.
Aplikację powtarzać: W oświetlonych aranżacjach/terrariach co 4 tygodnie, w aranżacjach z naturalnym/słonecznym oświetleniem w okresie wegetatywnym co 6-8 tygodni

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

6722
7 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password