S&S Naw,óz w płynie do Orchidei 250ml

Mineralne
15801
9 Przedmioty

Produkt: Nawóz w płynie

Przeznaczenie: do kwiatów orchidei, storczyków

Producent: Substral

Pojemność/waga: 250ml

12,99 zł
Brutto

Nawóz S&S w płynie do Orchidei

Łatwy sposób na piękne orchidee! Specjalny nawóz do wszystkich rodzajów orchidei bogaty w mikroelementy. Zawiera kwasy humusowe pozyskiwane z leonardytów – złoży wydobywanych w kopalniach odkrywkowych.

Cechy: 

  • bogaty w mikroelementy
  • zawiera organiczny humus
  • zapewnia zdrowy i energiczny wzrost

Skład:

Roztwór nawozowy NPK 5-3-7% (m/m) z mieszaniną mikroskładników pokarmowych oraz kwasów humusowych.

Azot (N) całkowity 5%, w tym azotanowy 1,2%, amonowy 1,3%, amidowy 2,5. Pięciotlenek fosforu (P2O5) 3,0 % rozp. w wodzie. Tlenek potasu (K2O) 7% rozp. w wodzie. Miedź (Cu) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, żelazo (Fe) 0,03% (schel. DTPA) rozp. w wodzie, mangan (Mn) 0,01% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

15801
9 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password