Osmocote, Burza Kwiatów 300g

Mineralne
2612
171 Przedmioty

Produkt: Nawóz osmocote burza kwiatów

Przeznaczenie: Nawożenie roślin kwitnących

Producent: Substral

Waga: 300 g

28,99 zł
Brutto

Substral Osmocote Burza Kwiatów 300g

Osmocote wystarczy zastosować raz na początku (nawóz będzie się uwalniał codziennie w małych dawkach), a przez cały okres kwiaty będą otrzymywały potrzebne składniki pokarmowe. Specjalna formacja o podwyższonej ilości fosforu i potasu do kwiatów balkonowych. Nawóz uwalnia się w podwójnej dawce, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie roślin na składniki pokarmowe.

Kwiaty balkonowe wykazują się dużym zapotrzebowaniem na składniki pokarmowe i wodę. Aby pięknie i bujnie kwitły trzeba je regularnie nawozić (pamiętać o nawożeniu) lub użyć nawozu długodziałającego Osmocote.

Zalety stosowania Osmocote:

- Wystarczy jedno zastosowanie na sezon

- Działa przez okres do 6 miesięcy

- Codziennie dokarmia rośliny w małej dawce

- Korzenie roślin pobierają do 85% nawozu

- Brak ryzyka przenawożenia

- Bogaty w mikroelementy każda granulka otoczona jest warstwą naturalnej żywicy.

Po zastosowaniu nawozu przez otoczkę wchłaniana jest woda do wnętrza granulki i rozpuszcza zawarte w niej składniki pokarmowe. Szybkość uwalniania składników pokarmowych jest uzależniona od temperatury i wilgotności podłoża: im gleba cieplejsza i bardziej mokra - tym więcej składników pokarmowych zostaje uwolnionych. Jest to odpowiednie do szybkości wzrostu roślin - im cieplej, tym szybciej rosną, a więc wymagają więcej pożywienia.

 

Idealny do kwiatów balkonowych, jak: Dalia, Niecierpek, Pelargonia, Fuksja, Surfinia.

Skład:

Nawóz WE NPK 11+11+18+ mieszanka mikroelementów

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

2612
171 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password