Nawóz do trawnika 100dni  1kg

Nawóz do, trawnika 100dni 1kg

Mineralne
121
31 Przedmioty

Produkt: Nawóz granulowany 100 dni

Przeznaczenie: trawnik

Producent: Substral

Pojemność/waga: 1 kg

Skład: Nawóz WE NPK (Mg) 22+5+11 (2) m/m zawierający ureaform z mieszaniną mikroelementów. Azot całkowity (N) 22%, w tym 3.0% amonowy, 7.6% amidowy, 11.5% ureaform, 3.9% rozp. w zimnej wodzie, 3.8% rozp. w gorącej wodzie. Pięciotlenek fosforu (P2O5) 4.0% rozp. w wodzie, 5% rozp. w oboj. roztworze cytrynianu amonu i w wodzie. Tlenek potasu (K2O) 11% rozp. w wodzie. Tlenek magnezu (MgO) 2%, z mieszaniną mikroskładników pokarmowych: Miedź (Cu) 0.20% rozp. w wodzie, żelazo (Fe) 0.50% rozp. w wodzie, mangan (Mn) 0.10% rozp. w wodzie, molibden (Mo) 0.001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0.02% rozp. w wodzie.

38,99 zł
Brutto

Nawóz Substral 100 dni. Nawóz długo działający do trawnika – działa 3 razy dłużej i wydajniej niż zwykły granulat. Odżywia trawnik codziennie przez 100 dni, wystarczy więc jedno - dwa nawożenia na sezon. Bez ryzyka przenawożenia. Bogaty w mikroelementy. Duża wydajność – 70% nawozu jest pobierana przez roślinę. Unikalny "mini granulat".

  • Długodziałający - działa 3 razy dłużej i wydajniej niż zwykły granulat
  • Odżywia trawnik codziennie przez 100 dni
  • Wystarczą dwa nawożenia na sezon
  • Forma minigranulatu zapewnia równomierne nawożenie na całej powierzchni i sprawia, że nawóz szybciej się rozpuszcza i wchłania
  • Zapewnia niezbędne substancje odżywcze trawie
  • Brak ryzyka przenawożenia
  • Bogaty w mikroelementy
  • Ogranicza ryzyko kontaktu nawozu dla dzieci i zwierząt

Stosować od marca do września, bezpośrednio po koszeniu lub najpóźniej 2 dni po.

Dawka podstawowa - 20 g/m2.

Najlepsze efekty uzyskujemy przy dawce 30 g/m2, nie przekraczając dawki max. 40 g/m2.

Zalecane dawkowanie siewnikiem w celu uzyskania równomiernego naniesienia. Po nawożeniu obficie podlać trawnik, aby nawóz zaczął działać. W przypadku zakładania nowego trawnika nawozić po wschodach trawy (4-5 cm).

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

121
31 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password