Nawóz do, ogrodu 100dni 5kg

Mineralne
108
7 Przedmioty

Produkt: Nawóz do ogrodu

Przeznaczenie: rośliny ogrodowe liściaste oraz iglaste

Producent: Substral

Pojemność/waga: 5kg

139,50 zł
Brutto

Nawóz do ogrodu 100dni

  • Długodziałający - działa przez 6 miesięcy
  • Wystarczy jedno nawożenie na sezon
  • Wydajny i skuteczny
  • Uwalnia się codziennie w małej dawce
  • Brak ryzyka przenawożenia
  • Bogaty w mikroelementy

Zadbany ogród wymaga ciągłęgo nawożenia przez cały sezon wegetacyjny. Substral Osmocote to długo działający nawóz do wszystkich kwiatów i roślin ogrodowych: krzewów owocowych i ozdobnych, bylin, truskawek, drzew owocowych i ozdobnych, kwiatów balkonowych. Odpowiednio dobrane składniki nawozu Osmocote spełniają wymagania tych roślin i gwarantują widoczne efekty w sezonie. Unikalna formuła polimerowej otoczki sprawia, że pod wpływem wilgoci i temperatury podłoża nawóz stopniowo uwalnia się do gleby. Roślina otrzymuje więc codziennie małą, dostosowana do jej potrzeb dawkę składników odżywczych. Dzięki temu nawóz Osmocote działa bardzo długo, bo aż do 6 miesięcy - wystarczy jedno nawożenie na sezon, bez ryzyka przenawożenia. Nawóz jest bardzo wydajny, rośliny potrafią wykorzystać nawet do 85% składników pokarmowych w porównaniu do zwykłych granulatów, gdzie sięga to zaledwie 25%. Doskonałe rezultaty daje zastosowanie Osmocote w momencie sadzenia i przesadzania roślin.

Jak stosować

Dawka podstawowa do róży - 40g/krzak

Dawka podstawowa do ogrodu - 40g/m2

Sadzenie Rośliny starsze
Drzewo pow. 1 m 50 g 40 - 100 cm 25 g 50 g na mb drzewka
Krzew 25 g 40 g/m2 niski
75 g/m2 ozdobny
Bylina, truskawka 5 g 40 g/m2
Rośliny balkonowe Skrzynki, donice - wymieszać Osmocote z ziemią w dawce 6g/L ziemi

Skład produktu

Nawóz WE NPK (Mg) 15+10+12 (2) (m/m) z mieszaniną mikroelementów.

Azot (N) całkowity 15%, w tym 7.1% amonowy, 7.9% azotanowy, pięciotlenek fosforu (P2O5) 10% rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, 7% rozp. w wodzie, tlenek potasu (K2O) 12% roxp. w wodzie, tlenek magnezu (MgO) 2% (1.4% rozp. w wodzie), z mieszaniną mikroskładników pokarmowych: bor (B) 0.02% rozp. w wodzie, miedź (Cu) 0.05% (0.038% rozp. w wodzie), żelazo (Fe) 0.4% (0.08% rozp. w wodzie), mangan (Mn) 0.06% (0.01 rozp. w wodzie), molibden (Mo) 0.02% (0.014% rozp. w wodzie), cynk (Zn) 0.015% (0.008% rozp. w wodzie).

Środki bezpieczeństwa

Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Chronić przed dziećmi. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

108
7 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password