• Obecnie brak na stanie
Mineral żel do roślin kwitnących 0,25l

Mineral żel do roślin kwitnących 0,25l

Mineralne
3021

Produkt: Nawóz mineralny w żelu

Przeznaczenie: do kwitnących

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 250 ml

Skład: azot (4%), fosfor (4%), potas (7%), bor (0,02%), miedź (0,002%), żelazo (0,02%), mangan (0,015%), molibden (0,002%), cynk (0,015%)

9,17 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

   Agrecol nawóz mineralny w żelu do kwitnących

  Nawóz o bardzo szybkim i długim działaniu odżywiającym. Formuła żelu jest bardzo wydajna. Produkt wystarczy rozcieńczyć z odpowiednią ilością wody i podlać rośliny. Nadaje się do wszystkich gatunków roślin kwitnących, w uprawach domowych, balkonowych, na rabatach i w ogrodach.

  Agrecol mineral żel to tak dobrana kombinacja składników, która w postaci makro i mikroelementów, jest łatwo przyswajalna przez rośliny.

  Termin stosowania: nawóz stosujemy w całym okresie wegetacyjnym. W okresie od marca do października podlewamy mieszanką nawozową raz w tygodniu. W miesiącach listopad-luty raz na miesiąc. Młode rośliny nawozimy zmniejszoną o połowę zalecaną dawką nawozu. Nie przekraczać ilości zalecanych dawek.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3021

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password