Pakiet ,Magiczna siła 3szt + dozownik do nawozów

Mineralne
6033
20 Przedmioty

Produkt:  Nawóz interwencyjny

Przeznaczenie: rośliny kwitnące

Producent: Substral

Pojemność/waga: 300 g

45,50 zł
Brutto

1x Magiczna siła Burza kwiatów 200g

Nawóz interwencyjny, szybko działający, wysoko wydajny.

Nadaje sie do pelargoni i innych roślin balkonowych: m.in. surfinii,fuksji, petunii, datury, begonii, werbeny, bratków, stokrotek itd

1g produktu wystarcza na 1L wody. Opakowanie na aż 200 L!

Nawozy z grupy Magiczna Siła są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Można ich używać do nawożenia doglebowego oraz dolistnego, dla bardzo szybkiego efektu odżywczego. Wpływa na obfite kwitnienia dzięki duże ilości fosforu i potasu. Polecany, gdy rośliny są osłabione, słabo kwitną i wymagają natychmiastowej interwencji. Nie występuje ryzyko przenawożenia i wypalenia roślin.

Dawkowanie: 1 łyżeczka/5 L wody, 1g/1L wody

Stosowanie: W okresie wegetacji od maja do września stosować przy każdym podlewaniu.

Nie opryskiwać kwiatów!

1x Magiczna siła Rododendron 350 g

Nawóz interwencyjny, szybko działający, wysoko wydajny.

Nadaje się do różaneczników, azalii, kiścieni, pierisów, wrzosów czy wrzośców.

1g produktu wystarcza na 1L wody. Opakowanie na aż 300 L!

Nawozy z grupy Magiczna Siła są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Można ich używać do nawożenia doglebowego oraz dolistnego, dla bardzo szybkiego efektu odżywczego. Zabezpiecza wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wzrostu oraz obfitego kwitnienia różaneczników. Polecany, gdy różaneczniki (rododendrony) są osłabione, słabo kwitną i wymagają natychmiastowej interwencji. Nie występuje ryzyko przenawożenia i wypalenia roślin.

Dawkowanie doglebowe: 1 łyżeczka/5 L wody, 1g/1L wody

Dawkowanie dolistne: interwencyjnie 1/2 g /1L wody, 1 łyżeczka na 10 L wody

Stosowanie: W okresie od kwietnie do września podlewamy roztworem wodnym dwa razy w miesiącu. Uzyskamy wtedy szybkie przyrosty. W przypadku nawożenia interwencyjnego podlewamy liście raz na tydzień. Nie polewamy pąków i kwiatów! Nie wolno nawozić w pełnym słońcu

Nie opryskiwać kwiatów!

1x Magiczna siła rośliny Balkonowe 200g

to specjalistyczny nawóz o charakterze interwencyjnym. Bogactwo mikroelementów zapewnia roślinom wszystkie niezbędne składniki do wzrostu i długiego kwitnienia. Efekt stosowania widoczny jest już po pierwszym użyciu. Preparat jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie, co zwiększa jego przyswajalność przez rośliny. Ponad to łączy podlewanie z nawożeniem. 

Nawóz jest bardzo wydajny dzięki silnemu skoncentrowaniu. Jedno opakowanie to około 350l nawozu.

Dawkowanie: Nawóz stosujemy doglebowo. 1g/1l wody (1 łyżeczka na 5l wody)

Rośliny nawozimy  w trakcie każdego podlewania, codziennie od kwietnia do października.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

6033
20 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password