Compo 5w1 starter nawozowy do sadzenia roślin 40g

Compo 5w1, starter nawozowy do sadzenia roślin 40g

Nawozy
7082
4 Przedmioty

Produkt: Starter nawozowy dosadzenia roślin

Przeznaczenie: do roślin

Producent: Compo

Pojemność/waga: 40g

Składniki: azot (9%), fosfor (6%), potas (5%), magnez (3%), bor (0,01%), miedź (0,006%), żelazo (0,1%), mangan (0,06%), molibden (0,0012%), cynk (0,004%)

4,99 zł
Brutto

Compo 5w1 starter nawozowy do sadzenia roślin 40g

Nawóz granulowany w innowacyjnej formule służący wzbogacaniu gleby w trakcie sadzenia i przesadzania roślin. Można używać do roślin balkonowych, domowych oraz ogrodowych. Bogaty skład zapewnia doskonałą kondycję roślin oraz zdrowy wzrost od pierwszych dni po posadzeniu.

Formuła zawiera: nawóz szybko działający o natychmiastowym działaniu, nawóz otoczkowany działający przez 6 miesięcy, aktywator korzeni ułatwiający korzenienie się, hydrożel do magazynowania wody oraz polepszacz struktury mający za zadanie rozluźnienie gleby poprawiając jej właściwości. Dodatkowe mikroskładniki wzmacniają rośliny.

Jak używać: Przy sadzeniu roślin wymieszać ok 20-40 g nawozu na każde 30 cm skrzynki lub doniczki.

Do roślin już posadzonych rozsypujemy nawóz wokół i wymieszać z wierzchnią warstwą podłoża.

Po użyciu rośliny intensywnie podlać.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

7082
4 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password