• Obecnie brak na stanie
Ukorzeniacz 'Z' do zielonych i półzdrweniałych 20g /Target/

Ukorzeniacz 'Z' do zielonych i półzdrweniałych 20g /Target/

Ogrodowa/roślinna
21161

Produkt: Nawóz ukorzeniający Z

Zastosowanie: do sadzonek zielonych i półzdrewniałych

Producent: Target

Opakowanie: 20 g

9,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Korzonek Z nawóz ukorzeniający do sadzonek zielnych i półzdrewniałych wpływa na prawidłowy i szybki rozwój systemu korzeniowego. Zawiera podstawowe mikroskładniki pokarmowe, kofaktory ukorzeniania oraz specyficzną formę cynku, który działa jako aktywator procesów korzenienia. Wzmaga i aktywuje procesy ukorzeniania, wpływa na formowanie oraz strukturę nowych korzeni. Dostarcza mikroskładników pokarmowych, poprawia wchłanianie substancji odżywczych oraz absorbowanie wody. Podnosi odporność sadzonek i roślin na warunki stresowe związane z przesadzaniem. Poprawia właściwości podłoża. Zawiera witaminę C.

Ukorzenianie:

  • sadzonki zielone i półzdrewniałe - Zanurzyć w proszku ukorzeniane sadzonki na głębokości ok. 0,5 cm. Gdy miejsce cięcia nie wydziela soku, sadzonki lekko zwilżyć wodą. Następnie umieścić sadzonki w podłożu, we wcześniej wykopane dołki, unikając starcia nawozu z sadzonki.
  • rośliny przesadzane - Do 5-10 l podłoża dodać 2g do 5g nawozu i dobrze wymieszać. Wsypać część na dno dołka przygotowanego do wsadzenia rośliny rośliny. Resztę ziemi wykorzystać do zasypania bryły korzeniowej. Ugnieść glebę wokół bryły, ewentualnie uzupełnić, a następnie przesadzoną roślinę obficie podlać wodą.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21161

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password