• Obecnie brak na stanie

Orkan 350, SL 250ml środek chwastobójczy

Ogrodowa/roślinna
20725

Produkt: Orkan 350 SL

Przeznaczenie: zwalczanie chwastów jednorocznych dwuliściennych i jednoliściennych

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 250 ml

39,99 zł
Brutto

ORKAN 350 SL

zwalcza skrzyp i inne chwasty wieloletnie

środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych

Zawartość substancji czynnych:

MCPA (związek z grupy fenoksykwasów) – 90 g/l (7,87%).

glifosat (związek z grupy kwasów aminofosfonowych) – 260 g/l (22,75%).

Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Środek pobierany jest przez liście, a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów powodując zahamowanie ich wzrostu i rozwoju. Pierwsze objawy działania środka na chwasty widoczne są po upływie 7-14 dni od wykonania zabiegu. Zamieranie chwastów następuje po około 30 dniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Sposób stosowania

UPRAWA

jabłoń, grusza*, wiśnia*, czereśnia*, śliwa*, brzoskwinia*, morela*

ZWALCZANE CHWASTY

jednoroczne dwu- i jednoliścienne (chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, wiechlina roczna)

DAWKA: 50 ml w 3 l wody /100 m2

ZWALCZANE CHWASTY

wieloletnie oraz jednoroczne dwu- i jednoliścienne (bodziszek drobny, mniszek pospolity, perz właściwy, powój polny, rdest ptasi, skrzyp polny, ślaz zaniedbany, wierzbownica gruczołowata)

DAWKA: 70-80 ml w 3 l wody /100 m2

Etykieta produktu

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900 z późn.zm.). Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

20725

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password