Lecitek J,abłko, brzoskwinia 25ml

Ogrodowa/roślinna
6719
6 Przedmioty

Produkt: Lecitec 

Przeznaczenie: ochrona przed chorobami, wzmacnianie roślin

Producent: Target

Pojemność: 25 ml 

18,99 zł
Brutto

Lecitec

chroni przed chorobami roślin

  • działa zapobiegawczo przed chorobami roślin i zapobiega ich występowaniu
  • zawiera naturalną substancję podstawową uzyskaną z mieszaniny zoptymalizowanych lecytyną
  • wspomaga budowę bariery ochronnej roślin
  • wzmacnia błony komórkowe roślin
  • do stosowania w formie oprysku
  • zalecany do stosowania w rolnictwie ekologicznym

Preparat w formie koncentratu, uzyskany z mieszaniny zoptymalizowanych lecytyn. Działa zapobiegawczo przed działaniem patogenów chorobotwórczych. Ogranicza przenikanie do uprawianej rośliny patogenów mączniaka prawdziwego, kędzierzawości liści brzoskwini czy alternariozy.

Stosuje się go do ochrony roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych uprawianych w ogrodzie. Produkt można stosować przez cały okres wegetacji. Wspomaga budowę naturalnej bariery ochronnej roślin, wydłuża trwałość owoców do spożycia i przechowywania oraz redukuje stresy roślinne spowodowane np. suszą.

Produkt stosuje się w formie oprysku. Zalecane jest kilkukrotne stosowanie w okresie wegetacji roślin. Oprysk można powtarzać w odstępach co 5-7 dni.

Preparat jest bezpieczny dla ludzi i środowiska. Zalecany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Okres karencji (dotyczy jedynie możliwości wystąpienia reakcji alergicznej na substancję czynną):

-warzywa, owoce - 5 dni

-rośliny ozdobne - 5 dni

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

6719
6 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password