Storm Ultra Trutka na szczury Basf 300g

Domowa
23293
8 Przedmioty

Produkt: Storm  ultra

Przeznaczenie: kontrola szczurów i myszy

Producent: Basf

Opakowanie: 300 g, kostki 5 gramowe

24,90 zł
Brutto

Storm Ultra Trutka na szczury Basf 300g

Storm® Ultra to silny środek gryzoniobójczy zwalczający szczury, przeznaczony do stosowania przez osoby posiadające szkolenie z obchodzenia się z trutką.

Produkt ma formę gotowej do użycia przynęty w kształcie kostki o masie 5 g. Trutka może być stosowana wyłącznie w miejscach trudno dostępnych lub specjalistycznych stacjach deratyzacyjnych. Środek ma działanie żołądkowe. Gryzonie zamierają po spożyciu przynęty zawierającej substancję czynną, odznaczająca się wyjątkowo silnym działaniem. Miejsce wyłożenia trutki należy zabezpieczyć przed kontaktem z wodą oraz dostępem przez ludzi i inne zwierzęta.

Storm® Ultra jest przeznaczony do zwalczania gryzoni, takich jak myszy domowe oraz szczury, zarówno wędrowne jak i śniade. Preparat może być stosowany wewnątrz oraz wokół budynków. Całkowicie zabronione jest wykładanie przynęty poza zamkniętymi stacjami deratyzacyjnymi.

Produkt jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Cechy produktu:

  • silny środek gryzoniobójczy,
  • ma formę gotowej do użycia przynęty w kształcie kostki,
  • może być stosowany wyłącznie w miejscach trudno dostępnych lub specjalistycznych stacjach deratyzacyjnych,
  • ma działanie żołądkowe,
  • przeznaczony do zwalczania gryzoni,
  • może być stosowany wewnątrz oraz wokół budynków,
  • gramatura: 300 g.

Zawartość substancji czynnej:

  • flokumafen - 0,05 g/kg (0,005%).

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

23293
8 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password