Mill Clean płyn do mycia czarnej armatury 500ml

Domowa
21109
24 Przedmioty

Produkt: Mill Clean płyn do mycia czarnej armatury

Przeznaczenie: mycie czarnej armatury

Producent: Agrecol -Mill Clean

Pojemność/waga: 500 ml

14,99 zł
Brutto

MILL clean. płyn do czyszczenia czarnej armatury 500 ml

Płyn rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką, wytrzeć do sucha. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń nałóż preparat na plamę, odczekaj 10-15 minut i przetrzyj, lub powtórz czynność.

Płyn do czyszczenia czarnej armatury Mill clean skutecznie i szybko usuwa osady z mydła i kamienia, z barwionych na czarno lub inny kolor powierzchni jak:

ceramika sanitarna

armatura

glazura

elementy kabiny prysznicowej

Płyn nie pozostawia smug i zacieków. Dzięki zastosowaniu nanokrzemu płyn zapobiega szybkiemu, powtórnemu osadzaniu się zabrudzeń.

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Limonene).

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21109
24 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password