Mill Clean balsam do mycia szyb i luster Wspomnienie Cejlonu 555ml

Domowa
21111
18 Przedmioty

Produkt: Mill balsam do mycia szyb i luster Wspomnienie Cejlonu

Przeznaczenie: mycie szyb i luster

Producent: Mill Clean

Opakowanie: 555 ml

11,50 zł
Brutto

PŁYN DO MYCIA SZYB I LUSTER
wspomnienie Cejlonu

Płyn do mycia szyb i luster oraz innych powierzchni szklanych skutecznie i szybko czyści gładkie powierzchnie. Mill clean nie tylko przywraca blask czyszczonym powierzchniom, nie pozostawiając smug i zacieków, ale również umila sprzątanie przyjemnym, świeżym i niezwykłym zapachem Cejlonu.

Skład/Ingredients: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21111
18 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password