Bros Snacol 03GB 200g na ślimaki

Bros Snacol, 03GB 200g na ślimaki

Domowa
8718
11 Przedmioty

Produkt: Snacol na ślimaki 3GB

Zastosowanie: do zwalczania ślimaków w ogrodzie

Opakowanie: 200 g +25% gratis

18,20 zł
Brutto

Bros Snacol 3GB środek trutka na ślimaki - 200g +50 g gratis!

Granulowany preparat do zwalczania ślimaków nagich i oskorupionych. Dzięki zawartości dodatków nęcących wabi ślimaki i skutecznie je likwiduje. Preparat pozostaje atrakcyjny dla ślimaków przez długi czas, gwarantując skuteczne i długie działanie.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu ręcznych i mechanicznych aplikatorów do granulowanych środków ochrony roślin.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Mamy również dostępny Bros snacol 5GB.

Nabycia środków ochrony roślin poprzez zawarcie umowy na odległość mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013r.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

8718
11 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password