Arox zapas do Elektrofumigatora 60nocy dla dzieci 45ml płyn

Arox zapas do Elektrofumigatora 60nocy dla dzieci 45ml płyn

Domowa
17295
3 Przedmioty

Produkt: Płyn do elektrofumigatora dla dzieci

Przeznaczenie: do zwalczania komarów oraz innych owadów latających

Producent: Arox

Pojemność/waga: 45 ml

17,99 zł
Brutto

Płyn zapasowy do elektrofumigatora Arox dla dzieci przeznaczony do zwalczania komarów oraz innych owadów latających wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają dzieci i dorośli. Dodatkowo zabezpiecza przed nalotem kolejnych insektów z zewnątrz. Produkt bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Zapewnia wielogodzinną ochronę przed owadami, łącznie do 460 h (ok. 8 tygodni / 57 nocy po 8 h). Efekt bójczy uzyskuje się po 45-75 min. od włączenia urządzenia z płynem. Produkt do powszechnego stosowania. Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach o kubaturze do 30 m2.

Uwaga: Chroni również przed komarami z gatunków: Culex quinquefasciatus i Aedes albopictus (komar tygrysi), które mogą być wektorami groźnych chorób wirusowych, takich jak: zika, denga, żółta gorączka, chikungunya oraz innych chorób tropikalnych przenoszonych przez komary.

Produkt bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Rekomendacja prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby

Sposób stosowania

Odkręconą buteleczkę wkręcić w elektrofumigator. Włączyć urządzenie do kontaktu. Podczas działania elektrofumigator nagrzewa się i powoduję odparowywanie substancji owadobójczej. Urządzenie wyłącza się poprzez wyjęcie z gniazda sieci elektrycznej. Pustą buteleczkę należy wymienić na nową.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

17295
3 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password