Arox Pułapka na mole spożywcze 2szt

Arox Pułapka na mole spożywcze 2szt

Domowa
6716
5 Przedmioty

Produkt: Pułapka lepowa

Przeznaczenie: do monitorowania obecności moli spożywczych

Producent: Arox

Pojemność/waga:2 szt

21,50 zł
Brutto

Pułapka lepowa na mole spożywcze pokryta wewnątrz substancją klejącą. Przeznaczona do monitorowania obecności owadów poprzez ich odławianie z pomieszczeń kuchennych, spiżarni oraz wszelkich innych pomieszczeń, w których przechowywane są artykuły spożywcze. Produkt nie zawiera substancji owadobójczych co sprawia, że może być stosowany bezpośrednio w miejscach przechowywania artykułów takich jak: kasze, płatki, mąka, makarony, kakao, czekolada, kawa zbożowa, suszone owoce itp. Dzięki dodanemu feromonowi pułapka skutecznie wabi owady.

Sposób stosowania

  1. Rozsunąć skrzydełka pułapki na zewnątrz, przeginając je na perforacji, następnie zdjąć taśmę zabezpieczającą powierzchnię pokrytą klejem
  2. Wprowadzić zatrzask oznaczony strzałką do nacięcia na przeciwległej stronie
  3. Wystawić pułapkę. Pojedyncza pułapka zabezpiecza pomieszczenie o powierzchni 20 – 100 m². Optymalnie jest umieścić ją na wysokości 2 – 2,5 m. Pułapka pozostaje aktywna przez okres 3 miesięcy od chwili rozpakowania.
  4. Pułapkę wymieniać po zapełnieniu się owadami lub po upływie 12 tygodni. Po zużyciu pułapkę wyrzucić do śmieci.
Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

6716
5 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password