Arox proszek odstraszjący psy i koty 100g

Arox proszek odstraszjący psy i koty 100g

Domowa
18266
13 Przedmioty

Produkt: Proszek odstraszający

Przeznaczenie: do odstraszania psów i kotów

Producent: Arox

Pojemność/waga: 100g

23,90 zł
Brutto

Preparat na psy i koty w postaci granulatu do odstraszania psów i kotów na zewnątrz pomieszczeń: elewacje budynków, trawniki, balkony (stosowanie powszechne) oraz na placach zabaw, boiskach (stosowanie profesjonalne). Efekt repelencyjny uzyskuje się już po 3 dniach od zastosowania i utrzymuje się 6-21 dni, w zależności od miejsca i warunków atmosferycznych. Prawidłowo i regularnie stosowany skutecznie zniechęca psy i koty do przebywania w miejscach zastosowania oraz do tzw. oznaczania terenu. Produkt do stosowania powszechnego i profesjonalnego.

Sposób stosowania

Zawartość saszetki delikatnie rozsypać nad daną powierzchnią, najlepiej przy użyciu pojemnika do rozsiewania granulatu. Zabieg przeprowadzać przy bezwietrznej pogodzie i nie stosować bezpośrednio przed opadami deszczu w celu uniknięcia zmycia preparatu. W przypadku opadów deszczu zabieg należy powtórzyć. Dawkowanie: 1 saszetka preparatu (50 g) / 34 m². 2 saszetki preparatu (100 g) / 68 m².

Produkt zawiera bardzo gorzką substancję zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

18266
13 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password