Arox Płytka na owady 1szt

Arox Płytka na owady 1szt

Domowa
97
8 Przedmioty

Produkt: Płytka do zwalczania

Przeznaczenie: do owadów latających : komarów, much, meszek, dorosłych osobników moli

Producent: Arox

Pojemność/waga: 1 szt

21,99 zł
Brutto

Płytka zawierająca preparat do zwalczania owadów latających: komarów, much, meszek i dorosłych osobników moli odzieżowych wewnątrz pomieszczeń. Wkład płytki nasączony substancją czynną działa od razu po rozpakowaniu, uwalniając się stopniowo do powietrza. Pierwsze efekty działania występują już po 30 min. po wyciągnięciu z opakowania. Efekt bójczy występuje po 2 h od zastosowania. Jedna płytka zabezpiecza pomieszczenie o kubaturze 50 m³ przez okres 4 miesięcy. Produkt do powszechnego stosowania w: pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, magazynach oraz pomieszczeniach inwentarskich.

Sposób stosowania

Wyciągnąć płytkę owadobójczą z opakowania foliowego. Ustawić w miejscu o swobodnej cyrkulacji powietrza z dala od otwartych okien i drzwi – intensywna wentylacji zmniejsza skuteczność produktu. Opakowanie należy otwierać bezpośrednio przed użyciem i umieścić możliwie na wysokości ok. 2 m. Po kontakcie z płytką należy umyć ręce.

  1. Rozciąć opakowanie foliowe i wyjąć z niego płytkę
  2. Rozłożyć obie podstawy, aż do zatrzaśnięcia. Można również bez rozkładania podstaw, w miejscu występowania owadów, zawiesić płytkę wykorzystując do tego otwory umieszczone w elementach podstawy.
  3. Gotową do użycia płytkę postawić w miejscu występowania owadów.

Wartość użytkowa płytki wynosi 5 miesięcy od daty jej pierwszego otwarcia. Dla ułatwienia oznaczenia okresu działania płytki wykorzystać suwak z zaznaczonymi miesiącami.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

97
8 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password