Arox granulat odstraszający dzikie zwierzęta 100g

Arox granulat odstraszający dzikie zwierzęta 100g

Domowa
921
8 Przedmioty

Produkt: Granulat odstraszający

Przeznaczenie: do kun, dzików i zwierzyny płowej oraz kretów i nornic

Producent: Arox

Pojemność/waga:100 g

37,90 zł
Brutto

Preparat odstraszający do zwierzyny dzikiej to produkt w postaci granulatu przeznaczony do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic.

Zakres stosowania:

Kuny: w pomieszczeniach, budynkach gospodarczych, inwentarskich, mieszkalnych (np. na strychu, w garażu) i użyteczności publicznej, a także w innych miejscach gdzie czyni szkody (w pojazdach i urządzeniach). Preparat działa po 4 dniach od zastosowania produktu.

Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele): na polach golfowych, cmentarzach, pryzmach kompostu i boiskach piłkarskich. Zabezpiecza teren przez 8 tygodni.

Krety i nornice: na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Okres działania- co najmniej 6 tygodni.

Sposób stosowania

Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele):

Rozsypać na powierzchnię: 80-100 g /100 m2

Stworzyć barierę zapachową – pas o szerokości 2 m;

obwód zamknięty: 40 g/100 m2

Kuny:

Rozsypać na powierzchnię, którą chcemy chronić 100 g /50-100 m2

Krety i nornice:

Zdjąć ziemię z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego i wprowadzić do środka 20 g granulatu, a następnie przykryć kanał zdjętą z nich uprzednio glebą, uszczelniając otwór tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Zabieg należy powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

921
8 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password