Arox granulat na myszy i szczury 100g

Arox granulat na myszy i szczury 100g

Domowa
3042
16 Przedmioty

Produkt: Ziarno Plus trutka

Przeznaczenie: do zwalczania myszy i szczurów

Producent: Arox

Pojemność/waga: 100 g

6,50 zł
Brutto

Ziarno na myszy i szczury to gotowa do użycia przynęta (w saszetkach) w formie ziarna, przeznaczona do zwalczania myszy domowej wewnątrz budynków oraz szczurów wędrownych wewnątrz i wokół budynków. Przeznaczona jest do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych.

Sposób stosowania

Dawkowanie:

Zwalczanie myszy:

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): Do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): Do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 2 m.

Zwalczanie szczurów:

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): Do 100 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): Do 100 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (przynajmniej co 2-3 dni w przypadku zwalczania myszy i co 5-7 w przypadku szczurów, na początku okresu zwalczania gryzoni, później przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz wyszukania i usunięcia padłych gryzoni. Skutki zastosowania produktu można zaobserwować po upływie 4-10 dni po spożyciu przynęty. Zjedzoną przez gryzonie przynętę należy uzupełnić. Przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną należy wymienić. Stacje deratyzacyjne należy rozmieszczać w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3042
16 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password