Arox elektrofumigator 60 nocy dla dzieci

Arox elektrofumigator 60 nocy dla dzieci

Domowa
9031
7 Przedmioty

Produkt: Elektrofumigator dwufunkcyjny z płynem dla dzieci

Przeznaczenie: do zwalczania komarów oraz innych owadów latających

Producent: Arox

Opakowanie: urządzenie + płyn

33,99 zł
Brutto

Elektrofumigator + płyn  FUMISECT na komary dla dzieci to produkt przeznaczony do zwalczania komarów oraz innych owadów latających. Parująca substancja z podłączonego do prądu urządzenia zapewnia wielogodzinną ochronę przed owadami (60 nocy), znajdującymi się w pomieszczeniu oraz zabezpiecza przed nalotem kolejnych insektów z zewnątrz. Produkt przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

Rekomendacja prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby

 Sposób stosowania

Odkręconą buteleczkę wkręcić w elektrofumigator. Włączyć urządzenie do kontaktu. Podczas działania elektrofumigator nagrzewa się i powoduję odparowywanie substancji owadobójczej. Urządzenie wyłącza się poprzez wyjęcie z gniazda sieci elektrycznej. Pustą buteleczkę należy wymienić na nową.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

9031
7 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password