Arox Dwuskładnik na muchy  2w1    20g+100ml

Arox Dwuskładnik na muchy 2w1 20g+100ml

Domowa
17078
2 Przedmioty

Produkt: Preparat dwuskładnikowy - proszek+płyn

Przeznaczenie: do zwalczania much w pomieszczeniach

Producent: Arox

Pojemność/waga:20 g + 100 ml

16,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Preparat dwuskładnikowy (proszek owadobójczy + płyn) przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, piekarnie, magazyny) oraz w pomieszczeniach inwentarskich (obory, chlewnie, kurniki). Zawiera benzoesan denatonium – gorzką substancję zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe. Produkt do powszechnego stosowania. W zestawie znajduje się: saszetka: 2 x 10 g + gotowy rozcieńczalnik 100 ml.

Sposób stosowania

Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć lub zabezpieczyć art. spożywcze i środki żywienia zwierząt, zabawki, nieopakowane naczynia oraz przedmioty użytkowe.

Oprysk:

• Zawartość jednej saszetki (10g) wsypać do pojemnika i wlać połowę (50ml) rozcieńczalnika z butelki dołączonej do opakowania.

• Zawartość obu saszetek wsypać do pojemnika i wlać cały rozcieńczalnik z butelki dołączonej do opakowania.

Dokładnie wymieszać i odczekać aż do całkowitego rozpuszczenia. Opryskiwać miejsca gromadzenia się owadów (50 ml/ 1m²; 100ml /2m²). Najlepiej stosować na powierzchnie gładkie i nasłonecznione. Produkt może być stosowany w obecności zwierząt, ale poza ich zasięgiem. Pomieszczenie może być oddane do użytku dopiero po wyschnięciu powierzchni i przewietrzeniu (wietrzyć ok. 1h). Muchy giną po bezpośrednim kontakcie ze środkiem lub zaraz po jego spożyciu. Jeśli konieczne powtórzyć zabieg.

Uwaga! Powierzchnie wapienne i pokryte farbami wapiennymi powodują neutralizację środka.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

17078
2 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password