Śledź Nas

32 284 43 83
32 380 15 30

info@ogrodslaski.pl

Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
So.: 9:00 - 17:00
Nd.: 10.00 - 17.00

Najlepsze miejsce na zakupy roślin do domu i ogrodu. Dzieci mogą pobawić się w bawilandii, nakarmić rybki, papugę czy lemury. Jest tez sklep zoologiczny – również z akwarystyka morska.

Bardzo duży wybór roślin ogrodowych. Oprócz tego jest dział z dekoracjami, roślinami domowymi, nawozami i odżywkami, nasionami, rośliny balkonowe, dział z artykułami dla zwierząt. Jest także ogród pokazowy, który warto obejrzeć. Jest też bawilandia dla dzieci. Można płacić kartą i gotówką. Duży parking. Jest też kawiarnia.

Wspaniałe centrum ogrodnicze. Ogromny wybór roślin, sprzedawcy bardzo mili profesjonalnie udzielają odpowiedzi na pytania. Miejsce idealne aby poszukać inspiracji do zagospodarowania swojego ogrodu i nie tylko… Na terenie centrum ogród pokazowy z wieloma gatunkami roślin, kawiarnia z pyszną kawą i sala zabaw dla dzieci. Polecam miejsce warte odwiedzenia.

Wow. Co za miejsce. Pełno super roślin w dobrych cenach. Super sklep zoologiczny. Polecam. Nawet tylko przyjechać i pooglądać.

Ogromny wybór dekoracji i roślin, wszystkie dekoracje na czasie i wyeksponowane z pomysłem, zawsze robię tam zakupy sezonowe na Boże narodzenie czy jesienią i nigdy się nie zawiodłam, a ceny również w porządku ?

Bardzo duży wybór zarówno roślin, środków do pielęgnacji i ochrony roślin jak i ozdób oraz elementów architektury ogrodowej (pergole,obrzeża itp.). Ceny dość umiarkowane, jak na centrum ogrodnicze. Nieco wyższe niż w marketach. Rośliny wysokiej jakości – jeszcze mi się nie zdążyło, żeby któraś roślina kupiona w Ogrodzie Śląskim się nie przyjęła po posadzeniu w moim

Miłe miejsce, sklep fantastycznie zaopatrzony z pięknym wystrojem. Miła obsługa. Można napić się kawy obok w kawiarni oraz przejść pięknymi alejkami ogrodu podziwiając różnorodność roślin i piękną aranżację. Polecam wszystkim.