28 listopada 2016

Restauracja

Restauracja w Centrum Ogrodniczym Ogród Śląski

 

Zapraszamy do nowo otwartej restauracji, gdzie w miłej atmosferze można wypić lub zjeść „małe Conieco”. Serwujemy m.in. potrawy tradycyjnej kuchni polskiej jak np. rolada wieprzowa z kluskami i czerwoną kapustą oraz kilkanaście rodzajów pysznych naleśników, w tym naleśniki wytrawne i podawane na słodko. Oprócz dań obiadowych serwujemy desery oraz różnego rodzaju kawy, herbaty i naturalne soki z owoców. W ofercie deserów znajdują sie m.in. ciasta domowego wypieku, panna cotta, tiramisu i pucharki lodowe. Specjalnością zakładu są kawy klasyczne bądź z syropami smakowymi, podawane z finezyjnymi rysunkami w filiżance.

Korzystając z oferty restauracji mogą Państwo przejrzeć aktualną prasę ogrodniczą, zapoznać się z bieżącą ofertą naszego centrum ogrodniczego, a także skorzystać z naszej oferty sprzedaży zdrowej żywności.

W okresie letnim restauracja  jest wzbogacona o dodatkowe zewnętrzne stoliki z dużymi parasolami, dającymi zacienione miejsca do chwili odpoczynku. Z letniego tarasu restauracji rozpościera się piękny widok na ogród pokazowy centrum.
Na terenie całej restauracji znajduje się bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi.
Gorąco polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą potraw w restauracji centrum.
kawiarnia-restauracja