Sprzedaż roślin ogrodowych

[su_youtube url=”https://youtu.be/Xy8LbbUgWpI”]

Pełna oferta: Kliknij tutaj!

  •  W centrum ogrodniczym Ogród Śląski mogą Państwo znaleźć przeszło 1100 gatunków i odmian roślin. Zajmujemy się m.in. sprzedażą krzewów ozdobnych, drzew i krzewów iglastych, w tym np. żywotników (Thuja sp.) i jodeł (Abies sp.), liściastych czy owocowych. Oferujemy sprzedaż bylin skalnych, pnączy, drzewek bonsai, traw, roślin cebulowych oraz wodnych.

 

  • W okresie od kwietnia do maja posiadamy duży wybór roślin balkonowych, a jesienią i wiosną pełny asortyment drzew i krzewów owocowych. Obszar handlowy naszego sklepu ogrodniczego zajmuje około 5000 m2. Rośliny są sprzedawane w pojemnikach, co bez względu na warunki atmosferyczne umożliwia ich sprzedaż przez większą część roku. W okresie wczesnej wiosny i jesieni oferujemy także materiał kopany z bryłą korzeniową. Dzięki tak dużemu wyborowi roślin, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim gustom naszych klientów.

 

  • W każdym sezonie znajdziecie państwo u nas nowości ogrodnicze.

 

  • Fachowa obsługa pomoże Państwu znaleźć poszukiwaną roślinę lub dobrać ją do Państwa warunków w ogrodzie. Zawsze chętnie doradzamy jak pielęgnować rośliny oraz rzetelnie informujemy o ich wymaganiach.
    Sprzedawany przez nas materiał roślinny jest najwyższej jakości i kondycji zdrowotnej. Dążymy do tego, aby rośliny w Państwa ogrodzie były zawsze atrakcyjne i dawały dużo radości.

 

  • W doborze roślin, zaprojektowaniu i wykonaniu ogrodu pomogą nie tylko wykwalifikowani sprzedawcy, lecz również profesjonalni projektanci, którzy w specjalnym biurze pomogą Państwu zaaranżować własną oazę zieleni. Pomocny może być także ogród pokazowy prezentujący gotowe kompozycje z kolekcji roślin dostępnych w naszym centrum ogrodniczym. Ogród pokazowy jest dostępny przez cały rok w godzinach otwarcia centrum ogrodniczego.
    Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży artykułów dekoracyjnych, donic ceramicznych oraz nawozów i środków ochrony roślin.
Share