Domyślny tytuł

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ogród Marzeń

28 maja 2017 @ 10:00 - 16:00

Ogrod marzen 2017 - Ogród Marzeń

Ogród Marzeń

Przed nami jubileuszowa, piąta edycja spotkań z pasjonatami ogrodnictwa –„ Ogród marzeń”.

Projekt cieszący się zaufaniem wśród klientów, sklepów i centrów ogrodniczych, wspierają czołowi producenci z branży ogrodniczej Compo, Fiskars, Marolex, SBM Company i Vilmorin-Garden.

Cykl spotkań poprowadzi znany i ceniony dziennikarz telewizyjny – Marek Jezierski – od ponad 20 lat zajmujący się tematyką ogrodniczą, współautor programu „Rok w ogrodzie” w TVP 1.

To szansa, aby porozmawiać o wszystkim, co związane jest z ogrodem: zarówno z tym wokół domu, jak i z tym małym tworzonym w mieszkaniach, na balkonach lub parapetach. Będzie można dowiedzieć się o ciekawych trendach w ogrodnictwie oraz o tym, jak radzić sobie z problemami, które pojawiają się w ogrodzie. Zaprezentujemy również nowości i ciekawostki, które pojawiają się na polskim rynku ogrodniczym. Coroczne spotkanie z cyklu „Ogród marzeń tworzony z pasją” to nie tylko teoria, to także możliwość brania udziału w prezentacjach i pokazach, szansa na wygranie nagród w licznych konkursach przygotowanych przez organizatorów. Jak co roku będzie można ciekawie spędzić czas, dowiedzieć się niemal wszystkiego, co związane jest z ogrodem i wrócić do domu z praktyczną „ogrodniczą nagrodą”.

Miło jest nam poinformować Państwa, że patronat medialny nad projektem objęła w tym roku również Telewizja Polska – kanał TVP1.
Oznacza to mocniejsze nagłośnienie spotkań i promocję ogrodnictwa oraz zabawy w ogród w ogólnopolskiej telewizji.

Dodatkowo będzie możliwość indywidualnych konsultacji z Markiem Jezierskim, jak i przedstawicielami wszystkich firm partnerskich.

 

Szczegóły

Data:
28 maja 2017
Czas:
10:00 - 16:00