Śledź Nas

32 284 43 83
32 380 15 30

info@ogrodslaski.pl

Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
So.: 9:00 - 17:00
Nd.: 10.00 - 17.00

Ogromny wybór drzew, krzewów i skalniaków

Szkółka roślin ogrodowych Ogród Śląski

Jesteśmy na rynku już od prawie wieku! Zajmujemy się roślinami ogrodowymi i dbamy o najmniejszy szczegół. Dlatego stawiamy na najwyższą jakość i specjalnie dla Państwa posiadamy rośliny z najwyższej półki w dobrej cenie. Nasze rośliny są codzienne pielęgnowane oraz doglądane, by mogły trafić do Państwa ogrodów oraz aby zdobiły je przez długi czas!

W naszej ofercie posiadamy nie tylko podstawowe odmiany, ale także wybieramy rzadko spotykane 'perełki', by mogły wyróżniać się pośród innych roślin.

Nasza oferta obejmuje:

  • Rośliny liściaste
  • Rośliny iglaste
  • Rośliny wodne i bagienne
  • Wrzosy i wrzośce
  • Wiele, wiele innych...
  • Drzewa
  • Pnącza
  • Krzewy
  • Skalniaki
  • Trawy
DSC00693 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Własna produkcja

Większość naszych roślin pochodzi z własnej produkcji. Dlatego jesteśmy pewni, że wszystkie nasze rośliny są najwyższej jakości.

Zobacz wszystkie nasze rośliny ogrodowe

Zerknij tutaj
Przodkowie1 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Największe Centrum Ogrodnicze na Śląsku

Dlaczego my?

Otwarte 7 dni w tygodniu

Jesteśmy otwarci aż 7 dni w tygodniu! Także w każdą niedziele!

Profesjonalna obsługa

Posiadamy kompetentną obsługę, która chętnie pomoże Ci w doborze rzeczy do Twojego domu, ogrodu jak i zwierzaka.

Wszystko w jednym miejscu

Znajdziesz u nas produktu do domu jak i ogrodu. Od małych skalniaków, po duże drzewa. Od małej rybki, aż po Lemury. Nie tylko zrobisz zakupy, ale także odpoczniesz.

Usługi i nie tylko

Jeżeli nie masz pomysłu na swój ogród, zrobimy dla Ciebie wizualizację Twojego wymarzonego ogrodu, a także wykonamy projekt! Dowozimy także towar do klienta, a nawet wypożyczamy sprzęt ogrodniczy!

O naszej szkółce roślin ogrodowych

DSC00682 300x199 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowychNasze Centrum Ogrodnicze – Ogród Śląski – w Świerklańcu posiada mocno rozbudowaną sprzedaż oraz uprawę drzew i krzewów ogrodowych. Na łącznej powierzchni ponad 7,5 hektara hodujemy dla Państwa najładniejsze i najzdrowsze rośliny, żebyście mogli cieszyć się ich widokiem przez lata.

Cała uprawa nie tylko odbywa się w gruncie oraz w doniczkach, ale także w tunelach. W kilkudziesięciu namiotach foliowych odbywa się w sposób nowoczesny oraz fachowy uprawa i pielęgnacja roślin. Tu właśnie rozmnażamy dla Ciebie rośliny, gdzie od małej sadzonki przyjmują się i rosną, by potem mogły być przesadzone do doniczek ogrodowych.

Pnącza – specjalność szkółki

produkcja ogrodnicza 04d 300x201 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowychNaszym „oczkiem w głowie”, specjalnością stały się pnącza. W szczególności skupiliśmy się na produkcji Clematisów, czyli inaczej Powojników. W naszej ofercie posiadamy niemal każdą odmianę, którą można znaleźć na rynku. Dzięki tej specjalizacji wiemy, że szczególnie te rośliny będą dla Państwa pięknie kwitły co roku!

Posiadamy także w sprzedaży inne pnącza m.in.: wiciokrzew, rdest, glicynia, bluszcz, akebia, winobluszcz, kiwi, oraz wiele innych.

Produkcja roślin ogrodowych

Nie tylko rośliny pnące są naszą specjalnością. Prócz tego rozmnażamy na dużą skale inne drzewa i krzewy zarówno iglaste jak i liściaste. Na sprzedaż posiadamy m.in. jodły (Abies sp.), sosny (Pinus sp.), świerki (Picea sp.), drzewka szczepione i formowane, a także miniaturowe iglaki. Możemy zaproponować naszym klientom ciekawe wiele różnych gatunków jodeł, sosen i świerków oraz innych drzew ozdobnych i owocowych do ogrodu.

Sprzedaż hurtowa

Dla zainteresowanych prowadzimy również sprzedaż hurtową roślin ogrodowych. W naszej ofercie posiadamy dużą ilość drzew i krzewów zarówno liściastych, jak i iglastych. Jedną z naszych ciekawszych propozycji są żywotniki (thuje) należące do rodziny cyprysowatych. Zaletą żywotników, poza ich atrakcyjnym wyglądem, jest łatwość uprawy i możliwość uzyskiwania oryginalnych kształtów w formie np. żywopłotu czy zielonej ściany. Thuje świetnie się również komponują z innymi roślinami ogrodowymi, dlatego warto je uwzględnić już przy projektowaniu ogrodu.

Dobrym wyborem będą, również dostępne w naszym asortymencie, krzewy ozdobne. Można je posadzić np. w sąsiedztwie oczek wodnych, będą też stanowić ciekawy kontrast dla wyższych od nich drzew. Dzięki bogatemu wyborowi krzewów ozdobnych będących w sprzedaży można bez trudu wybrać takie pasujące idealnie do danego ogrodu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Szkółka drzew i roślin Ogród Śląski

DSC01116 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Punkt sprzedaży roślin

DSC01117 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Punkt sprzedaży roślin

DSC01122 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Wrzosy i wrzośce

Sezonowo oferujemy wrzosy i wrzośce w różnych kolorach i odmianach!

DSC00696 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Rośliny wodne

DSC00691 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Serce w doniczce

DSC00689 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Szkółka sprzedaży roślin

DSC00675 270x310 - Szkółka i sprzedaż roślin ogrodowych

Dynie

Sezonowo można u nas nabyć dynie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakiekolwiek pytania?
Skontaktuj się z nami

32 284 43 83lub

Kontakt