Śledź Nas

32 284 43 83
32 380 15 30

info@ogrodslaski.pl

Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
So.: 9:00 - 17:00
Nd.: 10.00 - 17.00

Wszystko do ogrodu i nie tylko...

Sklep ogrodniczy Ogród Śląski

Zbilansowana dieta to podstawa zdrowia i recepta na długie życie domowego czworonoga. Dobra karma to taka, która jest dopasowana do potrzeb zwierzęcia, poprawia proces trawienia i jest bogata w składniki odżywcze. Sprzedajemy karmy dla psów i kotów. Dostarczamy przysmaki w postaci karm suchych, mokrych i mieszanych. Produkty różnią się od siebie marką, wielkością, ceną oraz smakiem. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo karmy, które przypadną do gustu największym zwierzęcym niejadkom. Oferowane przez nas produkty dostarczą potrzebnej czworonogom energii.

Jak wybrać karmę dla psa?

Zrównoważona dieta jest bardzo ważna dla zdrowia i samopoczucia każdego czworonoga. Wybierając karmę dla psa, należy dostosować ją do potrzeb swojego pupila. Powinno się zatem wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, takich jak wiek psa, jego wielkość i masę ciała, a także rasę oraz ogólny stan zdrowia. Ważny jest również zakres aktywności ruchowej czworonoga. Jakość karmy ma duże znaczenie. Powinna ona zawierać wszelkie niezbędne składniki odżywcze, które w pełni zaspokoją żywieniowe potrzeby psa. Sprzedajemy karmę dla psów pochodzącą od najlepszych producentów polskich i zagranicznych.

Która karma dla kota jest dobra?

Podobnie jak w przypadku psów, koty również potrzebują karmy dostosowanej do ich wieku. Od sposobu żywienia zależy jakość i długość życia kota, dlatego warto zdecydować się na mięsną karmę mokrą lub suchą, która zawiera w swoim składzie niezbędne witaminy. Choć koty potrzebują odrobiny warzyw, to nie powinny one stanowić więcej niż ok. 5% diety. Dobra karma dla kota nie powinna także zawierać zboża. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas karmy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kotów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum ogrodniczego w Świerklańcu, w pobliżu Tarnowskich Gór.

  • Narzędzia ogrodnicze
  • Środki ochrony roślin
  • Nasiona i cebulki
  • Akcesoria ogrodnicze
  • Art. Dekoracyjne
  • Donice
  • Rzeźby i figurki
  • Ziemia ogrodnicza
DSC00641 - Sprzedaż karm dla psów i kotów

Wszystko w jednym miejscu!

U nas nie tylko znajdziesz narzędzia ogrodnicze, czy nawozy. Znajdziesz tu wszystko niezbędne do utrzymania Twojego pięknego, wymarzonego ogrodu, a także i rzeczy do domu!
Tak! Teraz wszystko w jednym miejscu i w rozsądnej cenie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakiekolwiek pytania?
Skontaktuj się z nami

32 284 43 83lub

Kontakt