Śledź Nas

32 284 43 83
32 380 15 30

info@ogrodslaski.pl

Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
So.: 9:00 - 17:00
Nd.: 10.00 - 17.00

Wszystko do ogrodu i nie tylko...

Sklep ogrodniczy Ogród Śląski

Prowadzimy sprzedaż jodeł abies alba na Śląsku. Jodły abies alba (inaczej jodły pospolite) to zimozielone, bardzo wysokie drzewa, które mogą osiągać nawet 50 metrów wysokości. Są to rośliny z rodziny sosnowatych o miękkich i niezbyt długich igłach oraz stosunkowo gładkiej korze. Jodły pospolite to gatunek bardzo wrażliwy na zanieczyszczenia powietrza. Najlepiej rosną na żyznych i świeżych glebach. Są bardzo majestatyczne i wydzielają piękny, żywiczny zapach. Doskonale pasują zarówno do dużych ogrodów japońskich, jak i mniejszych ogródków przydomowych. Młode drzewka bardzo często wykorzystywane są jako choinki bożonarodzeniowe. Sprzedajemy jodły abies alba w postaci sadzonek niewielkiej wielkości. Gwarantujemy, że dostarczane przez nas drzewka iglaste urozmaicą każdy ogród.

Uprawa jodły pospolitej

Uprawa jodły pospolitej jest dość powszechna w Europie. Drzewa te rosną bardzo szybko, a ich okres kwitnienia przypada na kwiecień i maj. Najlepiej sadzić je w miejscach osłoniętych od wiatru i lekko zacienionych. Dobrze prezentują się obok innych krzewów i drzew iglastych oraz liściastych, tworząc ozdobę trawników i oczek wodnych. Jodły abies alba mają prosty pień i stożkowatą koronę. Płaskie igły są miłe w dotyku, a po roztarciu wydzielają cytrynowy zapach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu internetowego. Zachęcamy także do odwiedzenia nas osobiście. Punkt sprzedaży jodeł abies alba znajduje się w naszym Centrum Ogrodniczym w Świerklańcu, w pobliżu Tarnowskich Gór.

  • Narzędzia ogrodnicze
  • Środki ochrony roślin
  • Nasiona i cebulki
  • Akcesoria ogrodnicze
  • Art. Dekoracyjne
  • Donice
  • Rzeźby i figurki
  • Ziemia ogrodnicza
DSC00641 - Sprzedaż jodeł abies alba

Wszystko w jednym miejscu!

U nas nie tylko znajdziesz narzędzia ogrodnicze, czy nawozy. Znajdziesz tu wszystko niezbędne do utrzymania Twojego pięknego, wymarzonego ogrodu, a także i rzeczy do domu!
Tak! Teraz wszystko w jednym miejscu i w rozsądnej cenie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakiekolwiek pytania?
Skontaktuj się z nami

32 284 43 83lub

Kontakt