Śledź Nas

32 284 43 83
32 380 15 30

info@ogrodslaski.pl

Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
So.: 9:00 - 17:00
Nd.: 10.00 - 17.00

Wszystko dla Twojego pupila

Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Aby uzupełnić harmonię każdego domu i ogrodu, posiadamy prócz flory również i faunę. Nasz w pełni i szeroko zaopatrzony sklep zoologiczny jest ulubionym miejscem każdego właściciela jak i pupila. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria oraz karmy, które pozwolą na posiadanie oraz utrzymanie zwierzaka w idealnej kondycji!

Natomiast jeżeli dopiero chcesz nabyć wymarzonego zwierzaka – zapraszamy! Czy to będzie rybka do akwarium lub oczka?, a może gryzoń, ptak, jaszczurka, wąż, lub małpka? To wszystko znajdziesz u nas!

W naszej ofercie znajdziesz m.in. karmy i przysmaki dla zwierząt, akcesoria do pielęgnacji przeróżnych gatunków, akwaria, klatki dla gryzoni i ptaków, terraria, preparaty oraz środki chemiczne do akwariów oraz oczek wodnych, gryzonie, ptaki, gady, ryby do akwarium słodkowodnego, morskiego oraz oczka wodnego.

  • Akcesoria dla psa i kota
  • Akwarystyka słodkowodna
  • Akwarystyka morska
  • Oczko wodne
  • Gryzonie
  • Ptaki
  • Terrarystyka
DSC01191 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Niesamowite zwierzaki

Wyróżniamy się między innymi sklepami zoologicznymi nie tylko dużym wyborem produktów i zwierząt. Posiadamy także rzadko spotykane gatunki, które można pooglądać oraz nabyć m.in.: małpy, lemury katta, duże papugi - Ary, wiewiórki, legwany czerwone czy boa tęczowe, a także duże karpie Koi, które możesz pogłaskać i nakarmić!

Ciekawostki i informacje z świata zwierząt oraz sklep internetowy

Zerknij teraz

Co znajdziesz w naszym Sklepie Zoologicznym?

Co znajdziesz w naszym Sklepie Zoologicznym?
Nasz w pełni wyposażony Sklep Zoologiczny Ogród Śląski, posiada ponad 5000 produktów dla wszystkich zwierzaków. Oczko wodne, akwarystyka słodkowodna oraz morska, produkty dla psa i kota, ptaki, gryzonie, terrarystyka i zwierzęta egztoczyne. To wszystko możesz u nas znaleźć!


Akwarystyka Słodkowodna

DSC00529 300x199 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.plAkwarystyka Słodkowodna
Ogromny wybór ryb, krewetek, roślin oraz akcesorów. Chcesz założyć akwarium, a może już je masz? U nas znajdziesz wszystko co niezbędne w akwarystyce! Akwaria, filtry, grzałki, napowietrzacze, ozdoby, żwirki, oraz inne akcesoria do akwarium. Pomożemy dobrać i skomponować dla Ciebie zbiornik, a dla osób, którym już nie obcy jest temat akwarystyki słodkowodnej, pomożemy w doborze ryb, preparatów, czy pokarmów. Do zaprezentowania mamy ponad 50 zbiorników, w których można zobaczyć popularne zwierzęta jak gupiki, brzanki, molinezje, skalary czy pyszczaki, ale także rzadziej spotykane jak raki, rodostomusy, piskorki, danio kolor, przeźroczki indyjskie oraz wiele innych.


Oczko wodne

DSC01136 300x199 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.plOgromny wybór karm, preparatów, pomp, filtrów oraz innych akcesoriów do oczka wodnego. Poprzez wieloletnie doświadczenie w zakładaniu oczek wodnych mamy setki zadowolonych klientów, którym pomagamy w utrzymaniu oczek wodnych. Z tego względu jesteśmy pewni, że produkty dostępne w naszym sklepie pomogą i Tobie! Współpracujemy z renomowanymi firmami m.in: Oase, Aquael TetraPond Tropical, które istnieją już od kilkudziesięciu lat.


Pies i kot

Duży wybór produktów dla psa i kota. W swojej ofercie posiadamy spory asortyment transporterów, kuwet oraz żwirków dla kota. Dysponujemy szeroką gamą różnorodnych przysmaków dla psa i kota, dlatego znajdzie się coś nawet dla wybrednych czworonogów. Prócz tego znajdziesz tutaj karmy, witaminy, szampony oraz inne produkty niezbędne do pielęgnacji i zdrowia każdego psa i kota.


Gryzonie

Posiadamy szeroki wybór nie tylko asortymentu niezbędnego do hodowli gryzoni ale także wiele gatunków zwierzaków. Znajdziesz u nas nie tylko chomiki, koszatniczki, szczury, czy myszy, ale także inne, rzadsze zwierzaki, jak mysz kolczasta, popielice, wiewiórki, czy susły. Ponadto ponad 500 produktów dla Twojego pupila. Nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać odpowiednią klatkę, podłoże, pokarm, zabawki oraz inne niezbędne akcesoria jak i przysmaki, które pozwolą nam cieszyć się z swojego zwierzaka.


Ptaki

DSC00567 300x199 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.plW ofercie duży wybór ptaków, nie tylko małych, jak kanarki, zeberki, mewki, papużki faliste, ale także i większe papugi jak Ara ararauna, Ara zielonoskrzydła, Lora wielka, czy papuga czerwonoskrzydła. Posiadamy także szeroki wybór pokarmów, akcesoriów oraz klatek dla każdego rodzaju ptaka. W razie potrzeby pomożemy dobrać witaminy oraz przysmaki, by Twój zwierzak zawsze wyglądał przepięknie!

 


Terrarystyka

DSC00556 300x199 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.plJako jedni z nielicznych posiadamy w pełni wyposażony dział terrarystyczny. Ponad 30 terraii pokazowych z różnymi zwierzakami na sprzedaż m.in: gekony lamparcie, agamy brodate, kameleony jemeńskie, kameleony lamparcie, warany stepowe, legwany, żółwie stepowe, greckie oraz żabutti, boa, pytony, a nawet patyczaki czy skorpiony. Do tego wszystkiego posiadamy cały niezbędny osprzęt, począwszy od terrarium, poprzez karmówkę, witaminy dla gadów, żarówki, czy ozdoby do terrarium. Jeżeli chciałbyś zacząć przygodę ze zmiennocieplnymi zwierzakami, pomożemy dobrać Ci odpowiedni osprzęt jak i odpowiedniego pupila by cieszył przez długie lata!


Akwarystyka morska

Każdego fascynuje podwodny, morski świat dorosłego jak i dziecko. Spotkać u nas można przeróżnych mieszkańców mórz i oceanów. Nie tylko zobaczysz tutaj błazenka (Nemo), ale także inne ciekawe zwierzaki takie jak tajemnicza murena czy ozdobna skrzydlica. A przy tym bogata oferta przeróżnych kolorów koralowców, które zachwycą nie jednego. Oczywiście posiadamy także akwaria morskie na sprzedaż, które pozwolą na zaczęcie samodzielnej podwodnej przygody, jak i już gotowe zestawy. A dla tych, którzy już mają zbiorniki, posiadamy preparaty, pokarmy, sól do akwarium morskiego oraz inne niezbędne produkty.
Dodatkowo oferujemy zakładanie i serwis akwarium morskiego. Serwis akwarium morskiego, który robimy w zależności od potrzeby (umawiamy się indywidualnie), bądź też stały serwis (umawiamy się na zlecenie stałe w konkretne dni), byś miał pewność, że Twoje akwarium jest pod dobrą opieką!

Sklep Zoologiczny

ZwierzetaEgzotyczne.pl

DSC01169 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Artykuły dla gryzoni

Duży wybór pokarmów, zabawek jak i klatek dla gryzoni i królików

DSC01173 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Artykuły dla ptaków

Szeroki wybór karm, przysmaków jak i akcesoriów dla ptaków

DSC01188 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Artykuły zoologiczne

Szeroki wybór różnych artykułów zoologicznych dla każdego zwierzaka

DSC01144 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Ryby

Ogromny wybór ryb do akwarium słodkowodnego, morskiego jak i oczek wodncyh

DSC01140 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Ryby do stawu

Duży wybór w sezonie ryb do stawów oraz oczek wodnych

DSC01157 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Krewetki

Do wyboru krewetki zarówno do akwarium słodkowodnego jak i morskiego

DSC01166 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Zeberka

Posiadamy na sprzedaż różnego rodzaju małe ptaki, jak i duże!

DSC00568 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Gryzonie i ptaki

Duży wybór karm oraz akcesoriów dla gryzoni, królików oraz wszystkich ptaków.

DSC00557 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Dekoracje i ozdoby

Szeroki i ciekawy wybór dekoracji oraz ozdób zarówno do akwarium jak i terrarium!

DSC00548 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Rzadkie zwierzaki

Lemury, małpy, ogromne papugi, Ary oraz wiele innych. Tu nie tylko je zobaczysz, ale także i kupisz.

DSC00562 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Niezwykły sklep zoologiczny

U nas w sklepie nie tylko zrobisz zakupy dla swojego pupila, ale także możesz stanąć twarzą w twarz z niezwykłymi zwierzakami!

DSC00526 270x310 - Sklep zoologiczny ZwierzetaEgzotyczne.pl

Jakość i wybór

Posiadamy ogromny wybór zwierząt w najwyższej jakości!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakiekolwiek pytania?
Skontaktuj się z nami

32 284 43 83lub

Kontakt