Nie ma jednego przepisu na to co trzeba robić, by cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnym wyglądem. Analizując temat należy uwzględnić wiele czynników: uwarunkowania genetyczne, rodzaj wykonywanej pracy, ilość czynników stresogennych obecnych w codziennym  życiu, aktywność fizyczna, higiena snu i dieta. Nie na wszystko mamy wpływ. Elementem, który najłatwiej poprawić i udoskonalić, jest dieta. A w zasadzie jej właściwa suplementacja. I bynajmniej nie chodzi o ‘tabletki na wszystko’ dostępne w aptece, tylko o sięganie do źródeł.

Soki, oleje, a nawet słodycze…

 

 

Soki

Najlepiej 100%, naturalne. Z upraw certyfikowanych znakiem rolnictwa ekologicznego.

Możemy z nich korzystać regularnie bądź w momencie chwilowych niedoborów witamin. U nas dostępne z firmy #Ekamedica. Szczególnie w okresie zimy polecamy #sokzaceroli #sokzcamucamu #sokzczarnybez #sokzderenia #sokzmalina #sokzpigwa #sokzgranata #sokzrokitnika.

Nie wiesz jaki wybrać? Przyjedź do nas, pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

ekamedica soki - W zdrowym ciele, zdrowy duch? Tylko jak to zrobić?

Oleje

Zawojowały świat kosmetyki #OlejRycynowy #OlejArganowy #OlejKokosowy i nowoczesnej sztuki kulinarnej. Oleje i olejki dodajemy do past, sałatek, potraw z ryżu i makaronu, jako dodatek do serów i potraw mięsnych. Można też stosować specjalne kuracje poprzez regularne picie wody z rozpuszczonymi kilkoma kroplami olejku, #OlejZOregano #OlejZOstropestu #OlejZWiesiołka #OlejZOgórecznika #OlejZOrzechówMakadeamia

A ty jaki wybierzesz dla siebie?

Oleje olvita - W zdrowym ciele, zdrowy duch? Tylko jak to zrobić?

Coś słodkiego dla dużego i małego.

Wszyscy lubimy słodycze. Ten kto nie lubi, po prostu jeszcze tego nie wie. Jeżeli masz dosyć zwykłych czekoladowych batonów mamy dla Ciebie alternatywę.

Lekkie, zdrowe i pożywne batoniki i ciasteczka z firmy #Sante i #BioAnia. A do kawy proponujemy szeroki wybór orzechów, jagód i fig zanurzonych w przepysznej czekoladzie. #Cocoa.

 

Slodycze eko - W zdrowym ciele, zdrowy duch? Tylko jak to zrobić?

Share